Doporučujeme

Callusan - Extra pro tvrdou a drsnou kůži 125 ml

Krémová pěna pro každodenní péči o tvrdé paty a velmi suchou kůži pokožku nemastí, ale dodává ji přirozenou vlhkost a pružnost. Při pravidelném užívání zvlhčuje pokožku a chrání ji před poškozením. Výrobek je bez přidaných barviv a parfémů.

Detailní popis
kus
kód: 3060040020
EAN: 4041986000741
275,00 Kč
Skladem 8 kusů.

Výběru neodpovídá žádná položka.

Detailní popis

Krémová pěna pro každodenní péči o tvrdé paty a velmi suchou kůži pokožku nemastí, ale dodává ji přirozenou vlhkost a pružnost. Při pravidelném užívání zvlhčuje pokožku a chrání ji před poškozením. Výrobek je bez přidaných barviv a parfémů. Složení je obohacené o 10% Urea (syntetickou močovinu), které zvláčňuje kůži a proniká i do jejich hlubších vrstev. Dále o kyselinu stearinovou, která navíc chrání kůži před nepříznivými vnějšími vlivy a vyrovnává mastící efekt. Výrobek je vhodný při nošení kompresního prádla. 

Použití: Uvolněte aplikační hlavice odkloněním od sebe. Protřepejte dózu a otočte ji dnem vzhůru. Lehce vytlačte pomocí aplikátoru dávku o velikosti ořechu a naneste na postižené místo. Rovnoměrně vetřete do pokožky. Pro dosažení ideálního výsledku používejte dvakrát denně.