O společnosti VTR s.r.o.

Firma VTR s.r.o. působí na trhu s doplňkovým sortimentem již od roku 1993, tenkrát ještě jako podnikající osoba pan Ladislav Trličík s manželkou. Začalo to prodejem tkaniček, poté se přidaly vložky do bot, krémy na boty a další produkty, které nyní tvoří naši širokou nabídku.

Smyslem naší práce je rozšiřování rozmanitosti doplňků v obuvnictví, čímž chceme přispět ke zlepšení obuvnických služeb v české i slovenské republice a zvýšení spokojenosti koncových zákazníků. Širší sortiment doplňků dává zákazníkům požadovanou možnost výběru a nenutí je ke kompromisům. Tato svoboda volby je v současnosti stále častěji očekávaným standardem.

Již dávno neplatí, že tkaničky jsou jen černé, bíle nebo hnědé. V našem sortimentu najdete spoustu barevných tkaniček a jejich kombinací. Stélky, nebo-li vložky do bot, letní, zimní nebo speciální ortopedické vložky, či dětské stélky, to vše je u nás přehledně uspořádané a na jednom místě.

Pokud už vaše boty zrovna nezáří novotou, nezoufejte! Balzámy na kůži, barevné krémy, speciální spreje a renovátory vám pomohou oživit jejich zašlou slávu. U nás je zkrátka všechno, co by měl mít každý dobrý obuvník (mimo obuvi) a ještě něco navíc.