Callusan - Vinum pro těžké unavené nohy 125 ml

Osvěžující pěna pro blahodárnou péči o unavené a těžké nohy a křečové žíly. Ať už je příčinou dlouhé stání nebo zvýšená fyzická námaha, pěna zmírní pocit těžkých nohou, zvláční pokožku a přispěje k celkové pohodě. Výrobek je bez přidaných barviv a parfémů.

Detailní popis
kus
kód: 3060040050
EAN: 4041986000789
275,00 Kč
Skladem 2 kusy.

Výběru neodpovídá žádná položka.

Detailní popis

Osvěžující pěna pro blahodárnou péči o unavené a těžké nohy a křečové žíly. Ať už je příčinou dlouhé stání nebo zvýšená fyzická námaha, pěna zmírní pocit těžkých nohou, zvláční pokožku a přispěje k celkové pohodě. O vlhkost se ve složení postará glycerin a Urea (syntetická močovina), o kvalitu pokožky bambucké máslo, jojobový olej s vitaminy. Složení je navíc obohaceno o cenný výtažek z listů červené vinné révy a jírovce maďal. Potěší také osvěžující mentol, který vykouzlí na nohou příjemný chladivý efekt. Výrobek je bez přidaných barviv a parfémů.

Použití: Uvolněte aplikační hlavice odkloněním od sebe. Protřepejte dózu a otočte ji dnem vzhůru. Lehce vytlačte pomocí aplikátoru dávku o velikosti ořechu a naneste na postižené místo. Rovnoměrně vetřete do pokožky. Pro dosažení ideálního výsledku používejte dvakrát denně.